Květen v ZŠS VI.

Měsíc květen byl celý ve znamení pilného učení. Paní učitelka s námi doháněla mezery vzniklé distanční výukou. Také jsme se dozvěděli a naučili spoustu nových věcí. Vyrobili jsme přáníčko pro maminky k jejich svátku a zúčastnili se projektových dnů. Chodili jsme hodně do přírody a pozorovali změny, které měsíc květen přinesl. Konečně jsme se dočkali i hodin zpěvu, kdy jsme si mohli i zazpívat. Do třídy chodíme v omezeném počtu, protože se stále musíme testovat na COVID - 19 a někteří spolužáci to bohužel nezvládnou.

Mgr. Světlana Pavelková